BY MECİT MOBİLYA DEKORASYON

Muhteşem ekip, muhteşem ürünler...

İşimiz Severek Yapıyoruz

Her zaman Müşteri Memnuniyetini benimsiyor ve kusursuz hizmet sunmaya çalışıyoruz. Müşteri Memnuniyeti ve Kalite vazgeçilmezimizdir.

Sınırsız Tasarımlar

İzmir Merkez olmak üzere, Merkez İlçeleri ve yakın İllere hizmet sunuyoruz ve mobilya alanında sınırsız tasarım ve dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

GÖZLE GÖRÜLEN ŞIK TASARIMLARIN MERKEZİ

Biz Kimiz?

1996 yılından günümüze kadar gelen bir başarı hikayesi.

1996 yılında İzmir Karabağlar Mobilya Sanayisinde sektörde başlayan yolculuğumuz, 26 senelik çeyrek asırda günümüze kadar uzandı.

Mobilya ve mobilya dekorasyon sektöründe ülkemizde kendimizi kanıtlamış ve yaptığımız tasarımlar ile adından fazlaca söz söylenen bir kurumsal firma olduk.

By Mecit dekorasyon firmamız, ev mobilya dekorasyonu, ofis ve işyeri mobilya dekorasyonu alanında her zaman kaliteli ürün ve malzemeleri kullanır, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde benimseyerek hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz; Misyonumuz sadece ihtiyaçlara uygun mobilyalar üretmekle sınırlı olmayıp, kalite ve sınıfında en başarılı isimlerden biri olmaya çalışmaktır.
Misyonumuz; Tasarımları ve rahatlığı ile ev dekorasyon trendlerine yön veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaya çalışmaktır.

ÖZEL TASARIMLAR

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

By Mecit Dekorasyon ve Mobilya olarak kişiye ve verilen ölçülere göre özel tasarım ürünlerin üretimi yapılmaktadır.

TV ÜNİTESİ

ŞİFONYER

YATAK ODASI

MUTFAK TAKIMI

BY MECİT MOBİLYA DEKORASYON @ 1996.

Her nevi mobilya dekorasyon

1996
YILINDA KURULDU
26
YILLIK TECRÜBE
2500
+ MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜ
50
EV ve OFİS ÜRÜNLERİ
10
+ ÇALIŞAN
60
+ PROJE